Blog > Komentarze do wpisu

Pomysły na puszki

Do czego mogą nam się przydać puszki po owocach/warzywach? Jak widać na poniższych zdjęciach, wcale nie muszą od razu lądować w koszu tylko możemy stworzyć z nich całkiem ciekawe przedmioty.

b1

b1

b1

 

W poprzednim wpisie pokazałam Wam z czego można zrobić osłonki do kwiatów, tutaj trochę się powtórzę. Puszkę odklejamy papierem, tapetą lub inną okleiną. Banalne w wykonaniu a efektowne.b1

Wnętrze puszki malujemy na kolor, najlepiej farbą do metalu. Wzór najlepiej przykleić do puszki taśmą żeby się nie przesuwał i wyciskamy dłutkiem. Taka puszka może nam również posłużyć jako świecznik do podgrzewaczy. Cień rzucany na ścianę da ciekawy efekt.

b1

Tutaj postępujemy tak jak w opisie wyżej, ale dodatkowo na górze robimy dziurki na zawieszkę.

b1

Puszki po napojach mogą nam posłużyć jako organizer przyborów biurowych. Wycinamy denko, brzegi musimy spiłować metalowym pilnikiem, bo krawędzie są bardzo ostre.

b1

W ten sposób możemy zaoszczędzić sporo miejsca na biurku, porządkując i umieszczając wszystko w takim organizerze. Poza tym będziemy mieli przydatne rzeczy pod ręką. Po pomalowaniu puszki sklejamy klejem na gorąco lub robimy dziurki dłutkiem i łączymy z sobą drutem.

b1

Naścienny organizer, kiedy na naszym biurku nie ma już miejsca. Do plastikowej płyty mocujemy puszki za pomocą drucika. Zamiast plastikowej płyty możemy wykorzystać starą tablicę korkową.

sobota, 10 marca 2012, rainbowdiy

Polecane wpisy

Komentarze
anndyn
2013/12/10 14:08:05
Genialne pomysły na wykorzystanie tych puszek :)
-
Gość: , *.dip0.t-ipconnect.de
2014/02/13 21:34:37
Fajny blog czekam na więcej pomysłów :)

Pozdrawiam
-
irenka601
2014/04/03 22:53:31
świetne pomysły na zabawę z wnuczkami i nie tylko. Gratuluję serdecznie !
-
Gość: Ewa, *.range86-144.btcentralplus.com
2014/08/12 15:20:17
Swietna strona! Bardzo podobaja mi sie zamieszczone tu pomysly, na pewno wykorzystam podczas zabawy z dziecmi. Gratuluje pomyslowosci!
PustaMiska - akcja charytatywna
Konie, foki, inne zwierzęta

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin